Pramonės naujienos

Pasaulio čempionatas prasideda vakarą, o LED apšviečia 2018 m. Pasaulio taurės areną

2018-06-19
pirmasis 2018 m. pasaulio futbolo čempionato žaidimas prasidės Rusijoje, o vieta bus LED apšvietimas.

Pirmasis mūšis Egipte panaudojo naują šviesos diodų apšvietimo įtaisą, skirtą Urugvajaus varžyboms, skirtas palengvinti 4K ir UHDTV transliacijas ir nereguliuojamą slinkimą.

Apšvietimo tiekėjas įžvelgia pažadėtus milijardus televizijos žiūrovų visame pasaulyje, kad fotoaparatas užfiksuos "visą informaciją, kiekvieną prakaitą, raumenis ir išraišką teisme." & Quot;

LED vietos apšvietimas taip pat gali būti kontroliuojamas ir sinchronizuojamas su muzika, kad sukurtų įspūdingą prieš konkurenciją vyraujančią atmosferą.

12 varžybose Randolfas laimėjo 10 apdovanojimų, o kitas 2 laimėjo Italijos gamintojas Disano.

Dešimt vietos, kuriose laimėjo pasiūlymą: "Luzhniki" stadionas (Maskva), "Christopsky" stadionas (Sankt Peterburgas), "Fisht Olympic" stadionas (Sočis), Jekaterinburgo arena (Jekaterinburgas) ir kalnas, Rostovas prie Dono, Kaliningradas, Žemutinis Naugardas, Volgogrado ir Samaros stadionas.

Dizaino skirtos dvi vietos yra Samaros ir Saransko vietos.

Be to, "Luzhniki" stadione Maskvoje įdiegtas įspūdingas 39 000 kvadratinių metrų LED medinės stogas. Konkurso metu bus surengtas unikalus šviesos šou, kuriame gerbėjai patektų į visus miesto gerbėjus.